Pdks Sistemleri

pdks_sistemleri_bilge_bilişimadana pdk sistemleri Biyometrik ve kartlı pdks sistemleri alanında uzmanlaşmış firmamız personel takibi için gereken tüm ekipman ve yazılımlarla anahtar teslimi hizmetler sunmaktadır. Distribütörlüğünü yaptığımız ürünler dünya çapında kendini kanıtlamış markaların ürünleridir.

Parmak izli pdks, kartlı pdks ve yüz tanımalı pdks sistemlerine ilaveten güvenliği maximum düzeyde koruyan firmalar için iris tanıma ve damar tanıma sistemleri ile adapte olabilen programlarımızla personel devam kontrol sistemlerinde aradığınız tüm çözümleri hizmetinize sunuyoruz…

Tüm işletmelerin ihtiyacını karşılayabilecek özelliklerdeki özper pdks programı ve sıradan uygulamaların dışına çıkanlar için start-up pdksprogramlarımız iş yükünüzü son derece hafifletecektir. Sayfanın alt kısmında yer alan programlarımız mevcut bilgisayar bağlantılı tüm ürünlerimizle adapte olabildiği gibi raporlarını internet üzerinden almak isteyen yöneticiler içinde son derece pratik çözümler ve “her zaman tam kontrol” sunar.